KONST / Litografier / Färglitografi 14246084
nr 1424 6084
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 18/40, daterad 1971. Färglitografi, bildmått: 70x53, yttermått inklusive ram: 91x72 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:17:56
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe